Úvod | Lietajúca Pizza Púchov

Máme otvorené
Zatvárame za 5 hodín a 16 minút
Novinka
posuchy a pizza tyčinky
vždy čerstvé a chutné
rozvoz pizze
a
obal
zdarma

rozvoz zdarma platí pri doručení pizze do
tarifnej oblasti 1 alebo nákupe nad 10 EUR

berieme aj
stravné lístky
lietajúca
chrumkavá pizza
na zavolanie
už od
4.20

cena za rímsku pizzu margherita
vyobrazenie na obrázku je iba ilustračné

Rímska pizza

Rímska pizza je najznámejšia a najrozšírenejšia, túto pizzu dostanete v každej pizzerií. Rímsku pizzu v Púchove ponúkame od roku 2015. Rímska pizza je známa pre svoj tenký stred a zásadne sa robí z ľahkého cesta. Hmotnosť jednej pizze môže dosahovať až 590g po upečení (podľa typu príloh). Rímska pizza je robená z cesta ľahkého, teda nezaťažuje organizmus cukrami alebo cholesterolom.

Neapolská pizza

Neapolskú pizzu v Púchove ponúkame len mi, a to od roku 1999. Neapolská pizza sa stala obľúbenou kvôli väčšiemu objemu na menšej ploche. Neapolská pizza sa zásadne robí zo stredného cesta. Jeho korpus je obecne vyšší. Neapolská pizza má výraznejší hrubší stred, a preto musí obsahovať aj viac gramov surovín, ako má pizza Rímska. Hmotnosť jednej pizze môže dosahovať úctyhodných 980g po upečení (podľa typu príloh) pri tejto veľkosti poteší určite každého milovníka pizze. Z hladného urobí sýteho a sýteho donúti rozdeliť sa. Neapolská pizza je robená z cesta stredného, teda nezaťažuje organizmus cukrami alebo cholesterolom.

Polmetrová pizza

Polmetrovú pizzu v Púchove ponúkame od roku 2010. Polmetrová pizza je až pre 4 osoby a jej hmotnosť môže dosahovať až 1980g po upečení (podľa typu príloh). Polmetrová pizza je robená z cesta stredného, teda nezaťažuje organizmus cukrami alebo cholesterolom.

Posúch a tyčinky

Posúch a pizza tyčinky ponúkame od roku 2020. Hmotnosť posúchu môže dosahovať až 350g po upečení (podľa typu príloh, syr ). Vyrábame taktiež vlastný cesnakový dressing ktorý je veľmi chutný. Posúchy a pizza tyčinky sú robené z cesta stredného, teda nezaťažuje organizmus cukrami alebo cholesterolom.

Alex Pavlac pred 4 mesiacmi , recenzia z Google
Pizza super, dovoz, prístup a ľudia vynikajúce
Milan Cyprich pred 4 mesiacmi , recenzia z Google
Najlepšia pizza akú poznám. Vždy keď idem okolo Púchova, tak si objednám.
Marek Malo pred 4 mesiacmi , recenzia z Google
Najlepsia pizza v sirokom okoli. Neapolska s hrubsim chutnym cestom je naj. Kvalitne suroviny. Rovnaka chut po X rokoch. Super eshop perfektne a prehladne objednavanie s realnymi fotkami. Perfektny personal. Vzdy ochota a dobra nalada. V posledne mesiace sa mi uz 3 kus zdal moc presoleny a pizzu som tak nikdy nedojedol..
CAR CLINIC plus pred rokom , recenzia z Google
Úžasná pizza. Nič lepšie sa nedá v okolí objednať.
Jakub Kališík pred rokom , recenzia z Google
Úžasná pizza. Nič lepšie sa nedá v okolí objednať.
Veronika Šurjanová pred rokom , recenzia z Google
Naj TOP PIZZA v našom meste, široký výber pizze, rýchly dovoz až domov, ako bonus veľmi milí a ochotní personál. Pizza je vždy cerstvá, teplá, veľmi chutná. Cesto je skvele a akurát, ani hrubé ani tenké. Vyskladať pizzu si môžete aj podľa seba, na výber aj viacero veľkostí. Objednanie cez internet alebo mobil. Chodili sme sem už od čias kedy ešte fungovali ako reštaurácia, časom sa dali už len na ...
Marek Malo pred rokom , recenzia z Google
Najlepsia pizza v sirokom okoli. Neapolska s hrubsim chutnym cestom je naj. Kvalitne suroviny. Rovnaka chut po X rokoch. Super eshop perfektne a prehladne objednavanie s realnymi fotkami. Perfektny personal. Vzdy ochota a dobra nalada.
zimiak toran pred rokom , recenzia z Google
Je to super veľmi dobrá pizza veľa možnosti odporúčam.
Zimdo pred rokom , recenzia z Google
Je to super veľmi dobrá pizza veľa možnosti odporúčam.
Not Dream pred rokom , recenzia z Google
Je to super veľmi dobrá pizza veľa možnosti odporúčam.
Milan Rataj pred rokom , recenzia z Google
Spokojnosť a zaručená kvalita.
Milan Čiernik pred rokom , recenzia z Google
Super pizza.
Marek Hlaváč pred rokom , recenzia z Google
Veľmi chutná pizza, a milý rozvážajúci.
Juraj Flias pred 2 rokmi , recenzia z Google
Jednoducho naj pizza, akú som kedy jedol. Nieje čo riešiť.
Patrik Podmajerský pred 2 rokmi , recenzia z Google
Výborná, ak budem v týchto končinách aj v budúcnosti a príde chuť na pizzu, viem kam sa obrátiť!
objednávajte tu: 042 / 46 333 88
Pondelok - Piatok 10:00 - 22:00 hod. Sobota - Nedeľa 12:00 - 22:00 hod.

PIZZA podľa
vašej chuti

Už vyše 22 rokov sa usilujeme o to, aby sa naše meno stalo synonymom výbornej pizze. Denne vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny, z ktorých starostlivo vytvárame kombinácie chutí a vôni.

Našu pizzu pečieme podľa vlastných originálnych receptov, ktorým sme venovali niekoľko rokov dôkladného vývoja. Je pečená v špičkových peciach, ktoré jej dodávajú tú pravú vôňu a jedinečnú chuť. Môžete si vybrať až z troch veľkostí pízz a dokonca aj medzi tenkou rímskou alebo nadýchanou neapolskou pizzou.

Vaša jediná rodinná pizzeria v Púchove Vám ďakuje za Vašu dlhoročnú priazeň, pretože Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia.


Akceptujeme tieto strávné lístky Akceptujeme tieto strávné lístky
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem